Adana Çilingir Servisi

[smartslider3 slider=2]

Adana Çilingir Servisi

Çilingir hizmetimiz Adana bölgesinin her yerinde geçerli olan bir hizmettir.Araba kapı açımı, çelik kasa açımı,ev ofis iş yerlerinin kapılarını herhangi bir hasar vermeden profesyonelce açmaktayız.Çilingir seçimi çok önemli bir durumdur.Çünkü siz değerli müşterilerimizin evlerinize geldikleri için kapınıza zarar vererek kapınızı açabilirler.Fakat biz müşterilerimize kendimizi kanıtlayıp kalitemizi ve profesyonelliğimizi sunmaktayız.

Çilingir Hizmeti Adana

Bölgesinde başarılı ekiplerimizle gece nöbetçi çilingirlerimizle birlikte hizmetlerimizi tam anlamıyla yerine getirmekteyiz.Bizi deneyerek hizmetimizin kalitesini görebilirsiniz.Kapı açım işlemleri oldukça hızlı en fazla 15 dakika içerisinde gelmekteyiz.

Adana Oto Çilingir

Adana oto çilingir hizmetimizde arabaların anahtarını arabanın içinde unutursanız yada anahtarın yedeğini kayıp ettiğiniz zaman yedeğini yapmaktayız.

Alarmlı Kilit satışımız bulunmaktadır.Bu alarmlı kilit tüm çelik kapılarla uyum sağlamaktadır.Siz değerli müşterilerimizin daha güvenli yaşaması için tasarlanmış olan bu ürün kullanım olarak çok fazla tercih edilmeye başlanmıştır. Bu alarmlı kilitler hırsıza tam dur diyen bir sistem çalışması ve kullanım açısından da aynı zamanda kolaydır.Çilingir Adana alanında hizmetimizi müşterileri daha güvenli bir duruma getirmeyi çalışmaktayız.Alarmlı kilit’in kullanımı basit olmaktadır.oil ömrü uzun olan bu kilit tamamen akıllı bir sistemdir.Kullanımı siz kapıyı 2 defa kitlediğiniz zaman alarm devreye girmiyor alarmı devreye almak için 3üncü defa kitledikten sonra alarm devreye girer devreye girdiğini anlamanız için 3. defa kitlediğiniz zaman ses duyarsınız bu ses alarmın devreye girdiğini işaret eder.Bu alarmlı kilit herhangi bir kapıya darbe aldığı an alarm devreye girerek 105 db ses ile apartman dairesinde çok güçlü bir ses çıkarmaktadır.