Adana Kale Kilit

Adana Kale Kilit Yetkili Servisi

Adana Kale Kilit‘in sağlamış olduğu yetkili servislik avantajları ile ister elektronik alanda isterseniz kalenin kapı göbekleri ile hizmete hazırız. Satmış olduğumuz ürünler tamamen Kale Kilit merkezinden ambalajlı olarak elimize ulaşmaktadır.Bu ürünlerin montaj ve teknik alanda tüm işlevlerini Adana bölgesinde biz gerçekleştirmekteyiz.Bu hizmet ile müşterilerimizin güvenliğini arttırmaya çalışmaktayız.

Kale Şifreli Geçiş Sistemi

Şifreli geçiş sistemi Adana bölgesinde apartmanlara ve ofislere montaj yapılan sistemlerdir.Bunlar anahtar taşıma derdini ortadan kaldırarak pratik olduğu için tercih edilmektedir. Kale şifreli geçiş sistemleri garanti imkanları sunarak herhangi bir problem yaşadığınız zaman servisimiz tarafından onarılmaktadır.

 

 

Kale Parmak İzi Geçiş Sistemi

Parmak izi geçiş sistemleri tamamen akıllı sistemlerdir.2000 tane parmak izini hafızasında tutabilen bu cihazlar teknolojinin yaratmış olduğu bu durum ile herşey otomatik olmaya başladı. Bu ürünün özelliklerini belirtmek istersek 2000 kişinin parmak izini kayıt edip geçiş işlemlerini sağlayabilirsiniz.

Ayrıca ürün pil ile çalışmış olup elektrik kesilme gibi problemler olmamasını göstermektedir. Pil süresi en az 5 yıl olup çabuk bitmemektedir. Cihaz metal kaplı ve dayanıklı parçalardan iyi şekilde tasarlanmıştır.

Adana Kale Kilit Servisi tüm bölgelere hakimdir.

Bir cevap yazın

ARA