Category Archive slide

ilecilingiradana

Kale Elektronik Cihazlar

Kale Elektronik Cihazlar teknolojinin gelişmesi ile farklılık göstermektedir. Ürünler şifreli geçiş üniteleri, parmak izi geçiş üniteleri ve kartlı geçiş sistemleri olarak farklı kollara ayrılmaktadır. Bunların hem güven açısından ve kullanım kolaylığı açısından müşterilerin tercih sebebi olmuştur.

Ürünlerin garanti süreleri 2 yıl olmaktadır. Bazı cihazlar pil ile çalışmakta olup pillerin süreleri 5 yıl dayanıklı olmaktadır. Ayrıca eğer pil bitme gibi bir durum yaşadığınız zaman kapınızda bulunan anahtar bölümünden rahatlıkla açabilirsiniz.

Adana Kale Elektronik Kilit

Bölgede yetkili servis olmamızın avantajları ile cihazınızda çıkan her türlü problemi hızlı şekilde gidermekteyiz. Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde veya Kale genel merkezi aradığınız zaman servisimiz tarafından destek almış olacaksınız. Adana Kale Elektronik Kilit zaman geçtikçe kendini geliştirip teknolojik cihazlara açık bir sisteme sahiptir.

ilecilingiradana

Oto Anahtar

Oto Anahtar konusu çok fazla anahtarcı Adana da bulunmaktadır. Fakat bu tür iş yerleri sizin aracınızı yapabilecek bir ekipmana sahip değildir. Bu konu üzerinde araçların yedek anahtarıını yaptırmak istediği zaman dikkat edilmesi gereken konular arasında yer almaktadır. Örneğin Adana bölgesinde her anahtarcı BMW, Mercedes, Audi model araçları yapamaz. Çünkü bu arabaların anahtar sistemleri tamamen farklı olup makineleri her yerde yoktur.

Adana Oto Anahtar

Adana Oto Anahtar hizmetinde sadece araçların yedek anahtarlarını yapmakla kalmayıp eğer arabanın anahtarını kayıp edip yada arabanın içinde unuttuğunuz zaman hızlı şekilde aracın bulunduğu bölgeye gelerek hizmeti gerçekleştirmekteyiz.

 

 

 

ilecilingiradana

Adana Çilingir Anahtarcı Hızlı Servis

Adana Çilingir Anahtarcı hızlı servisimiz avantajları ve her bölgede zamanında işini yapmasıyla birçok başarılara imza atmış bir ekibimiz vardır. Her anahtarcı yüreğir bölgesine hızlı şekilde servis imkanı sağlayamaz fakat bizimle çalışma işine girdiğinizde en yakında bulunan çilingirlerimiz tarafından hizmet almaktasınız.

İşlerimizi yaparken dikkat ettiğimiz birçok konu vardır. Bunların en önemlilerinden olan işi yaparken kapınıza veya arabanıza herhangi bir zarar vermeden yapmaktır. Adana Çilingir  olarak sağladığımız hizmet son derece başarılı ve güler yüzlü müşteriler bırakmıştır.

ARA